met4

Metalický kov je všemi vnímán jako symbol spolehlivosti, trvanlivosti a stability. Toho lze úspěšně využít a vybrat si ho jako základ VIP vizitky. Bude sloužit nejen jako způsob vaší obchodní prezentace, ale také jako jedinečný stylový detail, který může být rozhodující pro uzavření obchodu.

Když člověk věnuje pozornost detailům, vytváří si tak svůj osobitý styl, jenž je pro něj vlastní. A pokud si vezmete jeho vizitku do svých rukou, můžete se toho o partnerovi hodně dozvědět – poví vám o jeho vkusu, obchodní obratnosti a způsobu myšlení.

Mít u sebe VIP vizitku může být dalším nástrojem k dosažení úspěchu.

Pokud je kovová metalická vizitka v rukou toho, komu byla právě předána, nebude schopen okamžitě odhadnout, z jakého materiálu je vyrobena a dlouze si ji bude prohlížet a snažit se vyřešit nečekanou hádanku. Můžete si být jisti, že takové exkluzivní metalické vizitky zaujmou důstojné místo ve vizitkáři vašeho obchodního partnera a on nikdy nevynechá příležitost ukázat ji svým známým a přátelům.

Žádná papírová vizitka se nedá srovnat s kovovými vizitkami. Taková metalická kovová vizitka nebude nikdy vyhozena, bude vždycky na prvním místě, přiláká pozornost, připomene Vás. Kovové vizitky jsou nezaměnitelná reklama, váš vysoký status, vysoká úroveň spolehlivosti a stability, individualita, důvěra v budoucnost.

Kovové metalické VIP vizitky – must have od roku 2019

 

 

objednat

 

Je nevyhnutelné mít u sebe vizitky, všechno je jasné - bez nich nikam v obchodním světě nedojdete. Ale proč právě a pouze kov? Budeme jmenovat jen některé výhody:

  • Metalický kov vypadá vznešeně a draze. Ať se vám to líbí nebo ne, kov je dražší než papír a vytváří mnohem příznivější dojem. Je okamžitě jasné, že osoba s kovově metalickou vizitkou není jen tak obyčejná. Netoleruje kompromisy a upřednostňuje jen to nejlepší.
  • VIP kovové metalické vizitky jsou věčné. Musíte se hodně snažit, abyste poškodili kovový výrobek. Objednejte si sadu kovových metalických vizitek a v příštím roce nebo dokonce v několika dalších letech zapomenete na potřebu aktualizovat vizitky nebo sledovat jejich stav. Kov se nepoškodí ani dlouhým ležením.
  • Kovové metalické vizitky– to je možnost ukázat kreativitu, originalitu a představivost. Mohou být ještě krásnější, pokud použijete efekty, vytvoříte rytiny, rámečky, vzory apod. Některé návrhy mohou vypadat jako hotové umělecké dílo.
  • Při výrobě VIP vizitek se používají nejnovější technické vymoženosti. Materiál, stejně jako velikost, může být jiný: slitina mosazi a mědi, hliník, nerezová ocel. Takováto luxusní věc nemůže nevzbuzovat obdiv.

Vynikajícím darem pro stálé zákazníky a obchodní partnery budou kovové metalické VIP vizitky a VIP klientské karty. "Pokud si firma může dovolit takový luxus, znamená to, že jdou věci dobře" - to je to, o čem člověk přemýšlí při prohlížení kovové vizitky VIP. Důvěra ve vaši společnost a touha využívat vámi poskytované služby se tak zvýší.

Originální VIP vizitky společnosti - nejvíce zřejmý atribut blahobytu společnosti a vážného postoje vůči zákazníkům.

VIP klientská karta – to je čestný odznak, který společnost představuje svým zákazníkům. Originální, neobyčejná klientská karta VIP není jen kovovou deskou s informacemi. Je to ztělesnění v elegantní formě v podobě důkazů uvědomění si hodnoty a úcty ke klientům. Výsledek na sebe nenechá dlouho čekat - loajalita zákazníků se výrazně zvýší, což znamená zvýšení vaší spokojenosti. VIP klientská karta je také reklama - může se stát dekorací pracoviště vašeho klienta a bezpochyby přitáhne pozornost dalších lidí.

Kovové vizitky se liší různým designem, originálností a exkluzivitou.

Vyrábíme kovové metalické vizitky od 100 kusů s prosekávanými vzory na okraji i bez, s různými pozadími, s galvanickým pokovováním ve zlatě a stříbře.

Kovové metalické vizitky si můžete objednat s prosekávaným okrajem podle vašeho návrhu nebo použít standardní vzory.

Typ vizitky: vizitka pro VIP osobu

Textura vizitky: hladká a matná

Barevná škála vizitek: zlatá nebo stříbrná barva

Výrobní náklady? Nabízíme vám, abyste si sami rozhodli, kolik jste ochotni zaplatit za výrobu plastových nebo kovových metalických karet. Zadejte parametry karty (množství, podpisové pole, EAN kód, číslování, magnetický pasek atd.), přibližnýdatum výroby a požadované náklady na jejich výrobu.

Existuje mýtus, že nákup kovových vizitek je drahá záležitost. Tak to vůbec není. Výroba karet podle individuálního provedení s oběhem 100 ks nebude stát více než váš příští smartphone. Ale na rozdíl od něj se investování do exkluzivní korporátní identity v blízké budoucnosti vyplatí už s vaší první objednávkou. Líbí se vám vizitky z kovu?

Existují tři odpovědi na výsledek návrhu - ano, ne a WOW! "Wow" je něco, o co se snažíme. Snažíme se zajistit, aby váš styl byl "Wow", proto pro výrobu našich výrobků používáme vysoce kvalitní materiály a moderní technologie.

Existuje mnoho možností investice kapitálu, jedna z nich je investovat do svého individuálního obchodního stylu, který vás bude motivovat k dosažení vašich cílů. 

Image, který pracuje za vás!

 

Kontaktní informace

DE LUXE S.R.O. IČO: 26063794
Nová cesta 2365/17, Dobrá Voda u Českých Budějovic, PSČ 37316
Tel: +420 776 775 777, +420 737 945 895
Email: info (zavináč) printcard.cz
Top